O nás

Dovolte, představit vám naši společnost - psí centrum ŠVEPS. Momentálně zahajujeme provoz eshopu nejen s chovatelskými potřebami, ale i kvalitními krmivy. V našem sortimentu naleznete různé druhy pamlsků, vodítka, obojky, pelíšky, misky, oblečky a další doplňky pro vaše mazlíčky. Vybíráme pro vás zboží z celého světa a k vaší spokojenosti. Sortiment bude neustále doplňován o nové produkty. A jestliže se stane, že  v našem eshopu nenajdete to, co hledáte, prosím neváhejte se na nás kdykoliv obrátit.

V eshopu naleznete kvalitní kosmetiku a různé pomůcky pro úpravu vašeho psa. Prošli jsme školením kosmetické úpravy psů s luxusní kosmetikou PetEsthé a italskou veterinární kosmetikou Iv San Bernard, proto vám rádi poradíme při výběru a následném užití této kosmetiky. Novinkou v našem sortimentu je přírodní a šetrná kosmetika Menforsan.

Nabízíme výchovu a výcvik psů, obrany, agility či stopování. Kurzy se konají na cvičišti v areálu firmy PEMS v Bukovince, v klidné části na okraji obce, bez automobilového provozu. Zakoupit si můžete také permanentku a navštěvovat cvičiště kdykoliv budete chtít.

Osud opuštěných a týraných psů v České republice nám není lhostejný, proto bychom rádi podpořili útulky a další organizace, které se starají o týrané a opuštěné psy. V sekci "Pomáháme útulkům" naleznete, jak pomoci například svému oblíbenému útulku.

Naše služby pro vás a vaše psí miláčky budeme postupem času stále rozšiřovat. Chystáme zajímavé akce, semináře, výhodné nabídky a zajímavé slevy.

Prioritou je pro nás vaše spokojenost, především však spokojenost vašich čtyřnohých přátel.

Psí centrum ŠVEPS, sro