kategorie
výrobci
cena


Tamer

Firma Tamer nabízí nepřeberné množství druhů a barev vysoce kvalitních a ručně vyráběných doplňků pro psy. Specializuje se na produkci unikátních vodítek s patentovaným systémem „EasyLong“. Jednoduchým způsobem lze nastavit délku vodítka dle vaší aktuální potřeby. Další výhodou je snadná manipulace a pohodlné vedení psa.

Vodítka Tamer mají patentovaný posuvný systém „EasyLong“, který Vám umožní zvolit si jednoduchým pohybem jeho délku. Velmi kvalitně jsou vyřešeny také spoje, u kterých byla naměřena pevnost v tahu na 715 kg.

Nabízíme Vám možnost výběru za široké škály barevných kombinací. Vodítka jsou vyráběna z bezpečných materiálů. Kromě velkého množství barev si můžete vybrat i vodítka o různých průměrech a v 5 základních délkách: 2m, 2,5m, 3m, 3,5m a 4m.

Vodítka jsou vhodná pro všechny velikosti psů. Díky kvalitnímu zpracování jsou velmi oblíbena zejména u majitelů větších a silnějších psů.

Pokud má někdo více psů, nabízíme variantu v podobě rozdvojky, která vám umožní jednoduše přidat na vodítko libovolné množství vašich zvířecích miláčků.

EasyLong – důmyslný systém variabilního nastavení délky dle aktuální potřeby

Vodítko je revolucí ve volnočasových aktivitách. Pokud zkusíte naše vodítko, jiné už nebudete chtít.

Tato kategorie neobsahuje žádné produkty