možnosti plateb
počítadlo přístupů
online: 0
dnes: 9
celkem: 16043
Kontaktní údaje

Psí centrum ŠVEPS, s.r.o.
Bukovinka 139
679 05 Křtiny
IČO: 038 04 607

Tel: 777 791 087
Email: psicentrum@sveps.cz

NEPLÁTCE DPH

Body do útulku

U každého nákupu získáte určitý počet bodů, které můžete proměnit za různé dárky, ale také je můžete proměnit za peníze a my je pošleme na transparentní účet spolku Naděje pro kámoše, z.s.

  

Nakupte v našem eshopu jakýkoliv sortiment, nasbírejte body za nákup, my je proměníme v opravdové peníze, a odešleme na transparentní účet spolku Naděje pro kámoše, z.s. A protože nám na opuštěných pejskách záleží, přidáme k tomu ještě jednou tolik bodíků.

Jak to tedy bude vypadat v praxi? Nakupte v našem eshopu zboží, za které získáte například 50 bodů. Zvolte možnost "darovat do útulku". My k Vašim 50 bodům přidáme dalších 50 bodů a vše proměníme na peníze. Celkovou částku 100,- Kč ihned odešleme na transparentní účet spolku. Jednoduché, nemyslíte?

Víme, že i malá částka pomáhá, protože když se malá částka spojí s další malou částku, a pak další, nakonec vznikne velká částka, která může některému psíkovi zachránit život.

Věříme, že naše pomoc a Váš nákup v e-shopu dá mnohým z opuštěných a týraných psů naději na lepší život a zpříjemní jim jejich čekání na nového páníčka.

X

Abychom správně fungovali, využíváme cookies a bez jejich použití bohužel neumíme fungovat.