kategorie

Body do útulku

U každého nákupu získáte určitý počet bodů, které můžete proměnit za peněžní slevu na příští nákup, ale také je můžete proměnit za peníze a my je pošleme na transparentní účet vybraného spolku.

  

Nakupte v našem eshopu jakýkoliv sortiment, nasbírejte body za nákup, my je proměníme v opravdové peníze, a odešleme na transparentní účet vybraného spolku. A protože nám na opuštěných pejskách záleží, přidáme k tomu ještě jednou tolik bodíků.

Jak to tedy bude vypadat v praxi? Nakupte v našem eshopu zboží, za které získáte například 50 bodů. Zvolte možnost "darovat do útulku". My k Vašim 50 bodům přidáme dalších 50 bodů a vše proměníme na peníze. Celkovou částku 100,- Kč ihned odešleme na transparentní účet spolku. Jednoduché, nemyslíte?

Víme, že i malá částka pomáhá, protože když se malá částka spojí s další malou částku, a pak další, nakonec vznikne velká částka, která může některému psíkovi zachránit život.

Věříme, že naše pomoc a Váš nákup v e-shopu dá mnohým z opuštěných a týraných psů naději na lepší život a zpříjemní jim jejich čekání na nového páníčka.

 

Lenka

Psí centrum ŠVEPS