kategorie

Pomáháme útulkům

 

Společnost Psí centrum ŠVEPS, s.r.o. podporuje zvířecí kamarády, zejména pejsky a kočičky, umístěné v útulcích, depozitech a spolcích. 
 

Jejich osud mi není lhostejný, i proto, že jsem se aktivně mnoho let podílela na pomoci týraným a opuštěným psům. Záchranáři a dobré dušičky, které se této činnosti aktivně a dobrovolně věnují jsou obdivuhodní lidé a je třeba je v jejich činnosti podporovat. Ráda pomohu zejména finančně na veterinární náklady, ale také materiálně, např. kvalitním krmivem, pamlsky, hračkami, atd.

Věřím, že Váš nákup v e-shopu dá mnohým z nich naději na lepší život a zpříjemní jim jejich čekání na nového páníčka.

Nabízím vám několik možností, jak pomoci a podpořit zvířecí kamarády v útulcích a depozitech.

 

     Nakupujte kvalitní šampony a další kosmetiku pro Vaše psí miláčky a odešlete tak 30,- Kč z KAŽDÉ LAHVIČKY na podporu spolku Dejte nám šanci.

    Sbírejte body za nákup, my je zdvojnásobíme, proměníme na peníze a pošleme na transparentní účet spolku 

    Vytvořili jsme pro Vás seznam krmiv s individuálními cenami! Toto krmivo je možné zakoupit za zvýhodněnou cenu pro konkrétní útulek či depozitu. - tato akce se v současné chvíli připravuje, pokud byste měli zájem o nějaké konkrétní krmivo, prosím nváhejte nás kontaktovat.

 

Hlavní organizací, kterou podporujeme, je spolek Naděje pro kámoše z.s. (www.nadejeprokamose.cz).

Jejich hlavní činností je pomáhat psím kámošům v nouzi, opuštěným či odebraným z nevhodných podmínek. Těmto pejskům zajišťují dočasnou péči, veterinární ošetření, vakcinaci, kastraci a v závěru jim nový domov. Jejich činnost a psí příběhy kámošů můžete sledovat na FB (www.facebook.com/nadejeprokamosenebo na www stránkách (www.nadejeprokamose.cz).

 

Rádi do budoucna budeme spolupracovat i s dalšími útulky, depozity a spolky. Veškeré Vaše návrhy na spolupráci, připomínky či nápady na jinu formu pomoci vřele uvítáme.

Váš dodavatel chovatelských potřeb Psí centrum ŠVEPS (psicentrum@sveps.cz)

 

Lenka