kategorie

Způsob platby

 

Nabízíme vám několik možností jak uhradit nákup u nás. Vyberte si tu, která vám nejvíce vyhovuje.

 

Platební kartou on-line

Pokud chcete mít zboží rychle u sebe, vyberte možnost platby kartou. Platba kartou většinou proběhne v řádu několika málo minut. Pokud kartou platíte poprvé, zkontrolujte, zda máte povolené online platby kartou, dále budete potřebovat šestnáctimístné číslo karty, datum expirace a CVC/CVV kód. Všechny tyto údaje naleznete na své kartě. Přenos informací zajišťuje platební brána BORGUN. Přenos informací je šifrovaný a tedy naprosto bezpečný.

 

Převodem na účet

Po vytvoření objednávky Vám zašleme e-mailem údaje potřebné pro zaplacení faktury. Bankovní převod může trvat 1 - 3 pracovní dny. Jakmile částku obdržíme na náš účet, budeme informovat e-mailem.

 

Platba při převzetí - dobírka + platba v hotovosti při osobním převzetí

Při výběru platby dobírkou při převzetí, cenu za objednávku zaplatíte hotově až v okamžiku přebírání balíku od kurýra nebo při převzetí na odběrném místě. Služba dobírky je jako jediná forma platby zpoplatněna a to částkou 39 Kč. 

V případě platby v hotovosti při osobním převzetí zaplatíte hotově, nejsou účtovány žádné příplatky. Při osobním převzetí nelze platit na místě kartou.