kategorie

Způsob platby

 

Nabízíme vám několik možností jak uhradit nákup u nás. Vyberte si tu, která vám nejvíce vyhovuje.

 

Platební kartou on-line

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Okamžitá platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 
Loga banky

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontakty

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267

 

Převodem na účet

Po vytvoření objednávky Vám zašleme e-mailem údaje potřebné pro zaplacení faktury. Bankovní převod může trvat 1 - 3 pracovní dny. Jakmile částku obdržíme na náš účet, budeme informovat e-mailem.

 

Platba při převzetí - dobírka + platba v hotovosti při osobním převzetí

Při výběru platby dobírkou při převzetí, cenu za objednávku zaplatíte hotově až v okamžiku přebírání balíku od kurýra nebo při převzetí na odběrném místě. Služba dobírky je jako jediná forma platby zpoplatněna a to částkou 39 Kč. 

V případě platby v hotovosti při osobním převzetí zaplatíte hotově, nejsou účtovány žádné příplatky. Při osobním převzetí nelze platit na místě kartou.